Торба за спиење на мечка за бебиња
Свеж

Торба за спиење на мечка за бебиња

DEN 657.60

Достапно.

Меките, лесни и дишеат обвивките за шипки се изработени од безбеден и природен памук што може да го задржи вашето новороденче совршено завиткано и да спие мирно. Лесната ткаенина спречува прегревање и го одржува вашето новороденче удобно. Шармантен дизајн Симпатична качулка од бела мечка со дизајн на ветровитиот капа, кој ги штити ушите на бебето и ги одржува топло останува топло цела ноќ. Дизајнирано со посебни стапала, му овозможува на бебето да шутира, но не може да се исфрли. Погодно е за новороденчиња и мали деца, Swaddles доаѓаат во родови неутрални дизајни и се одлично погодни за бебиња од 0-12 месеци. Доаѓа со големина од 27,6 ”x 23,6”. Идеален подарок за туш за бебиња Ова ќебе може да се користи како ќебе за шетачи, за расадник, како повеќенаменско ќебе или вреќа за спиење за вашето дете да се чувствува безбедно и топло внатре. и природен памук што може да го задржи вашето новороденче совршено завиткано и да спие мирно. Лесната ткаенина спречува прегревање и го одржува вашето новороденче удобно. Шармантен дизајн Симпатична качулка од бела мечка со дизајн на ветровитиот капа, кој ги штити ушите на бебето и ги одржува топло останува топло цела ноќ. Дизајнирано со посебни стапала, му овозможува на бебето да шутира, но не може да се исфрли. Погодно е за новороденчиња и мали деца, Swaddles доаѓаат во родови неутрални дизајни и се одлично погодни за бебиња од 0-12 месеци. Доаѓа со големина од 27,6 ”x 23,6”. Идеален подарок за туширање за бебиња Ова ќебе може да се користи како ќебе за шетачи, за расадник, како повеќенаменско ќебе или вреќа за спиење за вашето дете да се чувствува безбедно и топло. Симпатично топло ќебе за вашето бебе влече во вашето малечко и чувајте него/нејзиното безбедно, топло и удобно во ова апсолутно симпатична кадифен мечка бебе. Одличен начин да го направите вашето бебе дури и да биде поубаво и да го чувате безбедно и топло.

Детали

Избор на клиенти