Toyvian црни рачки за безбедносни рачки за игралиште деца кои не се лизгаат пластични игралишта за грабнување на рачки за замав за безбедност на рак за рачки на вратит?
Свеж

Toyvian црни рачки за безбедносни рачки за игралиште деца кои не се лизгаат пластични игралишта за грабнување на рачки за замав

DEN 228.64

Достапно.

1 сет на безбедносни шипки за деца кои играат не-лизгачки рачки пластичен дел за игра на отворено. Безбедносните рачки за игралиште помагаат да се чуваат децата безбедни додека играат, се искачуваат и да добијат одлично вежбање!. Екстремно разноврсен додаток, правилен за обезбедување дополнителна поддршка и безбедност. ИНДЕНТИЦИИ НА ФИНКИ АНТИ- СИДЕН ДИЗАЈН може да биде безбеден зафат за мали раце. Може да се монтира на скалила, рамки за искачување, куќи од дрвја, играчки куќи, ограда или внатре во кревет кревет. Опис Уникатниот структурен дизајн на рачката го олеснува разбирањето и попрактично. Ова е многу професионален и разумен комплет за рачки, лесен за инсталирање и лесно создадете побезбедна забава за забава за вашите деца. Карактеристики- Боја : Црвена- големина : 23. 00x8. 00x3. 00cm9. 04x3. 14x1. 18in- Материјал : Абс- Нашите рачки за безбедност на игралиштето се изработени од високо квалитетни ABS, осигурете се дека ќе трае со години. Дизајнот може да биде безбеден зафат за мали раце .- Може да се монтира на скалила, рамки за искачување, куќи на дрвја, играчки куќи, ограда или внатре во кревет.- Екстремно разноврсен додаток, соодветно за обезбедување дополнителна поддршка и безбедност. Пакет, вклучувајќи 1 x сет на рачки што не се лизгаат.

Детали

Избор на клиенти