Работете цврста боја ела кул влечења на екипажот на екипажот на вратот со долги врвови на врвови, основни опремени полиестер со долги ракави
Свеж

Работете цврста боја ела кул влечења на екипажот на екипажот на вратот со долги врвови на врвови, основни опремени полиестер

DEN 2.33

Достапно.

Совет за големина : Ве молиме, внимателно проверете ја табелата со големина на последната слика пред да поставите нарачка. Или можете да го носите одете на свадбата на вашите роднини, тоа е одлично вклопување. Карактеристики на кошулите со копчиња за летни одмор за мажи : Солидна боја на хавајски копчиња нагоре, краток ракав, меки материјали, кошула за лежење за дишење надолу, полна со празничка атмосфера, уникатен дизајн на копче за јака, ширење јака, лесна. Грижа : Суво, перење, машина за перење/ миење на машината во ладна вода. Висат суво и ниско железо доколку е потребно. Висат суво и ниско железо доколку е потребно. Производ Опис : Тип на производ : Тип на кошула : Тип на цврста боја : Долг ракав Стил : Екинкозен тип : Име на влечење на стилот : Classic Front Style : Pleated Front Target Пол : Опсег на логор Опис : Возрасен вид Тип : Опремена : 03-црна големина : XX-големи промоции може да варираат во зависност од бојата/големината. Совет за големина : Ве молиме, внимателно проверете ја табелата со големина на последната слика пред да поставите нарачка. врвови машка постелнина хенли кошула долга ракав случајна хипи памучна плажа маички машки мода со целосна зимска маичка, обична лесна лесна ракав, дуксето јакна, манжетни модни атлетски атлетски куќички за вежбање памук памук цврсто цврсто цврсто цврсто цврсто цврсто цврсто солидно цврсто боја џемпер пуловер качулка за мажи африкански кошули мода со долги ракави маици врвови на блузички машки обични тренерки поставени патенти панталони поставуваат tracksuit jogging sweatsuit activewar active mens mase лесен спорт атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски дуксери врвови случајни пулвер. Повлечете го затворањето. Ако сакате полабава големина, се препорачува да купите поголема големина. Висат суво и ниско железо доколку е потребно. Грижа : Суво, перење, машина за перење/ миење на машината во ладна вода. Феации на кошулите за летни одмори за мажи : Солидна боја на хавајски копче до кошули, краток ракав, меки материјали, кошула за дишење на дишење надолу, полно со празнична атмосфера, уникатно Дизајн на копче за јака, ширење јака, лесен.

Детали

Избор на клиенти