Замена на без клучеви за 5-та паметна клуч за 5-тата копче 902 MHz 2-насочен Gen 5 PEPS за Ford M3N-A2C931426 164-R8198-2 Пакет
Свеж

Замена на без клучеви за 5-та паметна клуч за 5-тата копче 902 MHz 2-насочен Gen 5 PEPS за Ford M3N-A2C931426 164-R8198-2 Пакет

DEN 1.33

Достапно.

Далечинскиот влез без клуч (RKE) е вграден со антена со долг дострел за да пренесува сигнали на возилото. Оваа клучна замена на FOB доаѓа со батерии, таа е целосно инсталирана и е пред-тестирана за да се обезбеди квалитетна и извонредна функционалност на перформансите. Бесплатна технологија за поддршка е вклучена со секоја набавка за да помогне во смена на проблеми. Нашиот клучен FOB е дизајниран со висока безбедносна функционалност. Ние го тестираме секој далечински управувач пред да го испратиме за да се осигураме дека се пренесува. FCC ID : M3 N-A2 C931426, M3 N-A2 C93142600. Го прави совршен внимателен подарок за него и неа за сите ентузијасти на автомобили : за мажи, за него, за неа, пријатели, дечко, татко. 2020-2021 Линколн Корсаир. Замена за : .

Детали

Избор на клиенти