Абекел Корпа За Отпадоци, Мини Кофа За Складирање Кујна Пластична Работна Површина Со Капак Мала Корпа За Отпадоци
Свеж

Абекел Корпа За Отпадоци, Мини Кофа За Складирање Кујна Пластична Работна Површина Со Капак Мала Корпа За Отпадоци

DEN 1.33

Достапно.

#внатрешната кофа може лесно да се отстрани за практично отстранување на отпадот. ●Едноставен и лесен за чистење. ●Една боја во ѓубрето може да се користи во вашиот простор. ●Издржливото и висококвалитетно пластично ѓубре никогаш не може да ' рѓосува. ●Не мора да работите напорно за да го отворите капакот на корпата за отпадоци. Отворање и затворање на размавта материјал : пластика овална форма.

Детали

Избор на клиенти