Гледајте Бенд Компатибилен Со Епл Гледајте Серија 7/6/СЕ/5/4/3/2/1 38-40-42-44-45мм Хипи Летна Желка Алоха Тенка Нараквица Сурфање Стилски Ремен За Замена За ивоч Хавајски [+Со?
Свеж

Гледајте Бенд Компатибилен Со Епл Гледајте Серија 7/6/СЕ/5/4/3/2/1 38-40-42-44-45мм Хипи Летна Желка Алоха Тенка Нараквица Сурфање

DEN 175.84

Достапно.

Изработени од висококвалитетна Веганска Стп Кожа. Не ја иритира кожата и изгледа слатко на вашиот зглоб!. [ИЗБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА ГОЛЕМИНА] - Мали 38-40-41мм (5,2" - 7,1") или Големи 42-44-45мм (7,1" - 8,5"). КОМПАТИБИЛЕН со Сите Apple i Watch Серија 7-6-SE - 5 - 4 - 3 - 2 - 1. [ЗАТВОРАЊЕ на БРАВАТА] - Едноставното затворање на бравата ја држи лентата цврсто заклучена. Не грижете се за губење на часовникот во секојдневните активности! Постојат неколку дупки во лентата за прилагодување на големината ако ви треба. [ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА за ЛИЗГАЊЕ] - Ременот доаѓа со конектори од нерѓосувачки челик на двата краја. Само лизнете го адаптерот во отворот додека не слушнете клик. Добра работа! Држете го копчето за ослободување на лентата, а потоа лизнете ја лентата преку за да ја отстраните. [+ СООДВЕТНА ТЕЛЕФОНСКА КУТИЈА] : можете да купите комплет соодветни ремени за часовници и куќиште за телефон! Случаите се компатибилни со i Phone 13 Pro max, i Phone 13 Pro, i Phone 13, i Phone 13 Mini, i Phone 12 Pro max, i Phone 11 Pro Max, i Phone 11 Pro, i Phone 11, i Phone SE 2020, Iphone Xs Max, i Phone Xr, i Phone X/Xs, iphone X/Xs, iphone 8 плус, i Phone 8, Iphone 7 плус, iphone 7, i Phone 6s плус/6, Iphone 6s / 6. Нараквица За Замена на вештачка Кожа компатибилна со Apple Watch! (Часовникот Не Е Вклучен ) Фенси и Лесен. Флексибилната лента обезбедува удобно и долготрајно вклопување,одржувајќи го часовникот безбеден поради Затворање На Бравата Од Нерѓосувачки Челик. Челичните навртки убаво се лизгаат во часовникот. Не грижете се за губење на часовникот во секојдневните активности. Затворањето На Затворачот на бравата со дупки ви овозможува да ја прилагодите големината според околностите на вашиот зглоб. ДОСТАПНИ ГОЛЕМИНИ : Мали 38-40-41мм (5.2" - 7.1") и Големи 42-44-45мм (7.1" - 8.5"). КОМПАТИБИЛЕН со Сите Apple i Watch Серија 7-6-SE - 5 - 4 - 3 - 2 - 1 можете да купите футрола за телефон за да одговара! Ова е совршен и супер симпатичен подарок за вашата најдобра пријателка, девојка или деца!.

Детали

Избор на клиенти