Зантл Гарден Аугер Дупчалка За Дупчалка За Градина Спирална Дупчалка 1,6 х 9 Брз Жардинер за 3/8, Вежба За Хексадецимален Погон - За Лалиња, Ирис, Постелнина И Копање Ко?
Свеж

Зантл Гарден Аугер Дупчалка За Дупчалка За Градина Спирална Дупчалка 1,6 х 9 Брз Жардинер за 3/8, Вежба За Хексадецимален Погон

DEN 1219.20

Достапно.

За безжични вежби се препорачува минимална вежба 14 V; Чувајте го шнекорот чист од почва и остатоци кога не се користи.It ќе биде добар помошник за вас, исто така е совршен избор. - Екстра силна и издржлива дупчалка за спирала со шнекор лесно одговара на секоја стандардна вежба за да се обезбедат максимални перформанси на копање, исто така ви заштедува време. ●Зачувајте го вашето време и Лесен за употреба ● нашата дупчалка за земја ќе работи со која било вежба од 3/8" или поголема дупчалка, дупчете во почва или применлив пејзаж директно надолу 12 инчи и подигнете се од дупката. 18v или поголема вежба се препорачува. Точката на дупчалката за дупчење на неа прво удира во земјата и ја одржува стабилна кога копате тврди основи. Ако имате било каков проблем со предметот, ве молиме слободно контактирајте не и ние веднаш ќе го решиме проблемот за вас.За безжични вежби се препорачува минимална вежба 14 V; Чувајте го шнекорот чист од почва и остатоци кога не се користи. ●Зачувајте го вашето време и Лесен за употреба ● нашата дупчалка за земја ќе работи со која било вежба од 3/8" или поголема дупчалка, дупчете во почва или применлив пејзаж директно надолу 12 инчи и подигнете се од дупката. Засади стотици или само неколку светилки за неколку минути.Брзо копа дупки длабоки до 9 инчи и широки 1,6 инчи користејќи ја моќта на рачната вежба. Донесете го на одмор за да направите дупка во песок за да ја закотвите вашата плажа umbrella.Брзо копа дупки длабоки до 9 инчи и широки 1,6 инчи користејќи ја моќта на рачната вежба.

Детали

Избор на клиенти