Лонлонбанг Смешен 60-ти роденденски подарок за вино, смешни персонализирани идеи за подароци за ден за жени мажи мама тато шеф соработник пријател, 60-ти украси за ро?
Свеж

Лонлонбанг Смешен 60-ти роденденски подарок за вино, смешни персонализирани идеи за подароци за ден за жени мажи мама тато шеф

DEN 0.67

Достапно.

Боја : природна постелнина. Количина : 1 по пакет. Дизајн на влечење : Со влечење, торбата може лесно да се затвори и отвори. Овие кеси за вино се погодни за идеи за подароци на сопствениците на домови, Денот на мајката, Денот на таткото, Денот на наставникот, дипломирањето, Денот на медицинската сестра, дипломирањето на медицинска сестра, Божиќ, Денот на вineубените, Божиќ и размена на подароци и испратете им на вашите роднини и пријатели за да ја покажете вашата желба за Најдобра грижа за подароци. Тој е погоден за сите шишиња со вино со стандардна големина. Боја : природна постелнина. Ова ќе биде во фокусот на целата забава. Големина : Секоја торба за вино е ширина од 13,5 инчи X 5,5 инчи и може да држи 750 мл редовни шишиња со вино или шишиња со шише со шише со вино од 1 литар. Висококвалитетен материјал : Изработено е од еколошки 100% природен памук и ленен материјал, што ја прави вреќата со вино долг животен век, траен и секојдневна употреба; Ве молиме измијте го со рака и измијте го со неутрален сапун и вода. Изработено е од еколошки 100% природен материјал од памук и постелнина. Боја : природна постелнина. Овие кеси за вино се погодни за идеи за подароци на сопствениците на домови, Денот на мајката, Денот на таткото, Денот на наставникот, дипломирањето, Денот на медицинската сестра, дипломирањето на медицинска сестра, Божиќ, Денот на вineубените, Божиќ и размена на подароци и испратете им на вашите роднини и пријатели за да ја покажете вашата желба за Најдобра грижа за подароци. Секоја торба за вино е внимателно дизајнирана од нашите висококвалитетни дизајнери и секогаш има дизајн што одговара на вашите желби!. Тој е погоден за сите шишиња со вино со стандардна големина.

Детали

Избор на клиенти