Сет на алатки на американски градител HW4208
Свеж

Сет на алатки на американски градител HW4208

DEN 183.04

Достапно.

Американски градител алатки за супериорен квалитет. Користи високо квалитетни легури за изградба на алатки. Сетот од 7 парчиња доаѓа во корисен, пластичен, издржлив случај. Сет содржи : 1. 1 M/3 FT мерна лента 2. 4.5 "Нил за нос 3. 1 рамен шрафцигер за глава 4. 1 филипс шрафцигер на главата 5. пинцети 6. чекан за нож. Американски градител алатки за супериорен квалитет. Користете висококвалитетни легури за изградба на алатките . Сетот од 7 парчиња доаѓа во корисен, пластичен, издржлив случај. Сет содржи : 1. 1 M/3 FT мерна лента 2. 4,5 "клешти за нос 3. 1 рамен шрафцигер на главата 4. 1 шрафцигер за глава на филип . Како производител на некои од најдобрите алатки во светот, американскиот градител има горда репутација за квалитет и издржливост. Користејќи ги најсилните достапни легури, нашите алатки се дизајнирани ELL, строго тестирани и изградени за да трае. Без разлика дали сте направете го тоа-сопствен или вешт професионалец, откријте зошто луѓето бараат американски градител за да помогнат во завршувањето на работата. Овој сет на алатки на американски градител 7 парчиња е преносен, корисен и содржи алатки кои ви помагаат да ја завршите работата. Овој сет го содржи следново : 1. 1m/3ft. Мерење на лента 2. 4,5 "клешти за нос 3. 1 Рамна шрафцигер на рамна глава 4. 1 шрафцигер за глава на филипс 5. пинцети 6. чекан за канџи 7.

Детали

Избор на клиенти