Бесплатни луѓе на печатениот резервоар за жени
Свеж

Бесплатни луѓе на печатениот резервоар за жени

DEN 0.33

Достапно.

Шел : 97% вискоза, 3% еластан. Увезени. Повлечете го затворањето. Измијте ладно. Ткаенина : Лесен, ткаење на истегнување. Прилагодливи ленти за рамо, цветна шема. Шел : 97% вискоза, 3% еластан. Увезени. Повлечете го затворањето. Измијте ладно. Ткаенина : Лесен, ткаење на истегнување. Прилагодливи ленти за рамо, цветна шема. Шармантно ажурирање на класичен Cami во креп богата со текстура. Оваа симпатична бесплатна луѓе врвни се одликува со контурирана, вклопување на фигури и фино-инспириран од гроздобер, во согласност со слободниот стил на етикетата.

Детали

Избор на клиенти