Syksol Guangming - R134a самото запечатување може да допре вентил за ладење на ладилникот R134A AC ладилна месинг допрете за ладење на шишиња со шише за ладење
Свеж

Syksol Guangming - R134a самото запечатување може да допре вентил за ладење на ладилникот R134A AC ладилна месинг допрете за

DEN 671.20

Достапно.

1. Направено од месинг материјал, издржлив и практичен за употреба. R 134 може да допрете за диспензерот. 2. фитинзи за месинг/SS, тешка должност, дизајнирани да траат трајни услуги. 3. Со рачно управувана контрола на удар/вентил. 4. Со адаптер за вклопување во колекторот R134 A. 5. За професионалци за услуги на автомобили и Дијерс. 1. Направено од месинг материјал, издржлив и практичен за употреба. R 134 може да допрете за диспензерот. 2. фитинзи за месинг/SS, тешка должност, дизајнирани да траат трајни услуги. 3. Со рачно управувана контрола на удар/вентил. 4. Со адаптер за вклопување во колекторот R134 A. 5. За професионалци за услуги на автомобили и Дијерс. Добредојдовте во нашата продавница, имаме многу категории за да изберете. Направено од месинг материјал, издржлив и практичен за употреба2. R 134 може да допрете диспензерот.3. Месинг/SS фитинзи, тешка должност, дизајнирани да траат трајни услуги.4. Со рачно управувана контрола на удар/вентил.5. Со адаптер за вклопување во колекторот R134 A.6. За професионалци за услуги на автомобили и DIYERS.Specifications : 1. Материјал : месинг2. Боја : злато3. Може да допре : 1/2 "Acme Femaleен X 1/4" SAE MALE, директно вклопување за R12 R22 Monifold4. Адаптер : 1/4 "SAE Femaleен X 1/2" ACME MALE, FITTING ЗА Р134А МАНИФОЛДТЕ : 5pcs Thimbles1pc Valve Core Remover5 PCS Гума заптивка : 1. Ве молиме, дозволете грешки од 1 2cm поради рачно мерење на мерење, осигурете се дека не ви пречи пред Вие нарачувате.2. Да се ​​направи разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

Детали

Избор на клиенти