IWA Concept Golden Ratio Metal Wallид декор | Единствена модерна декорација за дневна соба | Метална wallидна уметност | Канцелариски декор | Подарок за Нова Година |
Свеж

IWA Concept Golden Ratio Metal Wallид декор | Единствена модерна декорација за дневна соба | Метална wallидна уметност | Канцелариски

DEN 1198.40

Достапно.

✅ Издржлив метален декор Нашите wallидни декори се изработени од благ челик со финиш во прав, што ги прави исклучително издржливи и отпорни на атмосферските услови. ✅ Подготвени да ги монтираат нашите метални wallидни уметности се лесни за виси. Сите метални декори имаат висечки загради покрај тоа и има и неколку завртки што го држат декор 2 см подалеку од wallидот што го подобрува 3Д -визичниот ефект. ✅ Современ и елеганција гледајќи им нудиме модерни и елегантни алтернативи наместо старомодни декори кои не ја одразуваат убавината на дизајнот. ✅ Идеален подарок им нудиме на најскапоцените уметности што можат да им се нададат на вашите пријатели. Најзначајната алтернатива за брак, роденден, Денот на мајката, Денот на таткото, Нова Година или подарок за домаќинство. ✅ Одличен wallиден декор Овој декор ќе ја подобри атмосферата на вашиот дом во секое време кога ќе го погледнете. Во текот на последните години, металните бои и облиците на златниот сооднос станаа два од најпопуларните елементи што се користат во дизајнот на ентериер. Овој проект ги комбинира двата елементи за да им дадете на вашите wallsидови софистициран и гламурозен изглед. Металните артикли се универзални алатки за декорација на wallидови бидејќи се погодни за скоро секоја просторија, како и за секоја шема на бои. Што се однесува до просториите, тоа ќе одговараат на многу дизајни во кујната, како и дневни соби, спални соби, расадници и влезови. Тие се исто така едно од најдобрите решенија за декор на отворено, бидејќи тие се многу издржливи и се помалку погодени од надворешни фактори.

Детали

Избор на клиенти