5 Метри/МНОГУ 4мм Топлина Смалуваат Топлина Смалуваат Топлина Смалуваат Цевки Цевки Ракави Завиткајте Жица Црна Боја
Свеж

5 Метри/МНОГУ 4мм Топлина Смалуваат Топлина Смалуваат Топлина Смалуваат Цевки Цевки Ракави Завиткајте Жица Црна Боја

DEN 572.80

Достапно.

Прилагодено е : Да. Материјал : Други. Број на модел : 4ММ.Тип : Топлина Се Намалува. Потекло : Континентална Кина. Прилагодено е : Да. Материјал : Други. Број на модел : 4ММ.Тип : Топлина Се Намалува. Потекло : Континентална Кина. Специфики на ставката : е прилагодено : Yes Material : Other Model број : 4 MMType : Топлина Се Намалува Потекло : Копното China Certification : НИКОЈ.

Детали

Избор на клиенти