Maydahui 16 парчиња S облик на пластична кука сет од 8 голема големина 8 мала големина во розова зелена сина боја за складирање кујна кујна бања
Свеж

Maydahui 16 парчиња S облик на пластична кука сет од 8 голема големина 8 мала големина во розова зелена сина боја за складирање

DEN 2.33

Достапно.

Пакетот на куката S форма е 16 парчиња /сет, со 8 парчиња во голема големина (4,7 инчи x 2 инчи) и 8 парчиња во мала големина (2,7 инчи x 1,2 инчи). Во розова, зелена и сина боја за да го направите вашиот дом уредност и шарен. Материјал : ПП, максималната ограничена тежина е 11 килограми/5 килограми за да ве задоволат дневните потреби. Еколошка и издржлива, тој е флексибилен и удобен со мазна површина за да ја заштити раката и предметите. Со дизајн во форма на S, достапен двогласен, можете да висат едната страна на шината за кука, да ги обесувате предметите од другата страна, лесно е да се земе и погодно за да ги чувате. Погодно е за облека за продавници, крпи, чевли, торби, прибор за кукети и други предмети. Направете вашата соба да изгледа уредна и чиста. Може да се користи широко во кујна, бања, просторија за складирање, тоалет и така натаму. 8 * кука со голема големина околу 12 x 5 cm/ 4,7 инчи x 2 инчи. 8 * кука со мала големина околу 6,8 x 3 cm/ 2,7 инчи x 1,2 инчи.

Детали

Избор на клиенти