Galvanox Смешна кафе кригла со потопло имаат убав ден саркастична кригла со кафе со електрична загреана база - Нова идеја за Божиќен подарок за соработник/lубител на ка?
Свеж

Galvanox Смешна кафе кригла со потопло имаат убав ден саркастична кригла со кафе со електрична загреана база - Нова идеја за

DEN 2.67

Достапно.

Оваа година, дајте подарок од топло кафе со оваа уникатна и смешна кригла за доброто смирен lубител на кафе во вашиот живот!. Кригата со 12 унца е изработена од трајна нова коска Кина и е безбедна машина за миење садови, со весела порака од страната (и малку подебела порака скриена на дното). Вклучено е 3,5 "Електричен потопол за да ја задржи таа чаша oeо на совршено искористена температура од 140 степени. Прави одлична канцеларија за соработници или Божиќен подарок! Без разлика дали е на бирото за повици за маратонско зумирање или студиски сесии, оваа кригла и потопло е тотална игра -Конгер за престојување на кофеин. Сите производи за подароци Soho пристигнуваат во боксот и се поддржани од нашата гаранција за задоволство од животот. Оваа година, дајте подарок на топло кафе со оваа уникатна и смешна кригла за добро хуморниот lубител на кафе во вашиот живот!. 12- Клугата за унца е изработена од трајна нова коска Кина и е безбедна машина за миење садови, со весела порака од страната (и малку поделена порака скриена на дното). Вклучен е 3,5 "Електричен потопол Температура од 140 степени. Прави одлична канцеларија за соработници или Божиќен подарок! Без разлика дали е на бирото за повици на маратон зум или сесии за студирање, оваа кригла и потопло е тотален менувач на игри за да останете кофеин. Сите производи за подароци Soho пристигнуваат во боксот и се поддржани од нашата гаранција за задоволство од животот.

Детали

Избор на клиенти