балакоо Играчки за Заби 6 парчиња Играчки За Миленичиња Игра Фати Џвакање Играње Џвакачи Еластичност Смешно Џвакање Кучиња На Отворено Кученце Случајно Агресивно
Свеж

балакоо Играчки за Заби 6 парчиња Играчки За Миленичиња Игра Фати Џвакање Играње Џвакачи Еластичност Смешно Џвакање Кучиња На

DEN 1468.80

Достапно.

Играјте Играчки Со Топка : разнобојниот блок дизајн на топка може да го привлече вниманието на кучето. Тоа е многу смешно. Мали Топчиња За Кучиња : Изработени од врвен и анти-абење тпу материјал кој има висока еластичност, безбеден за играње миленичиња. Куче Донеси Играчки : фрлање и преземање игри, помага да се ослободи прекумерната енергија и да се намали досадата. Играчки за Вадење кучиња : кучешката топка може да ги израдува кучињата и да ја намали нивната досада и деструктивно однесување. Кученце Почетнички Топката : куче топката игра може да им помогне на домашно милениче исправи своите навики на кршење на предмети како што се мебел, кој може да се задржи дома уредни. Пакет Листа 6 х Куче Топки Карактеристики-Користејќи висококвалитетен и отпорен на абење материјал и извонредна изработка, производот е потрајна играчка за џвакање мачки. - Топката за отскокнување на кучето е паметно дизајнирана да го привлече вниманието на домашните миленици со својот светол изглед кутре топки за мали кучиња. - Оваа смешна куче топката е отпорна на залак и носат, и не е лесно да се изгребани од страна на забите куче џвакање играчка миленичиња. - Големина : 7, 60Х7, 60Х7, 60см/2, 99Х2, 99Х2 играње со кучиња. - Материјал : ЕТПУ играчки за мачки топки-Боја : случајна боја лебдечка гумена топка - оваа интересна кучешка топка е доволно мала и лесна за да лебди кога ќе се фрли во вода еднаш во некое време интерактивна играчка за кучиња. - Нека кучето не биде осамено. Ефикасно ги спречува кучињата да ги уништат нашите домашни играчки за кучиња агресивни џвакачи голема раса.Информации за стоки кучешки топки За средни кучиња Оваа играчка за миленичиња со висока еластичност е изработена од врвен материјал, кој може да издржи долготрајна употреба.пет звук играчка Карактеристики на високо квалитетен и отпорен на абење материјал, кој има висока издржливост и не е лесно да се deform.cat играчки топки фината изработка, обезбедува практичност на играчката.

Детали

Избор на клиенти