Леден кул валјак за темни кругови под третман на очите третман со темен круг се отстранува и третира
Свеж

Леден кул валјак за темни кругови под третман на очите третман со темен круг се отстранува и третира

DEN 372.64

Достапно.

Останува ладно без влажна хаос. Ја стимулира микроциркулацијата во ситните капилари на кожата. Нежна масажа. Издржлив, спа-квалитетен производ. Подобрува испорака на кислород и хранливи материи и промовира детоксикација на кожата. Останува ладно без влажна хаос. Ја стимулира микроциркулацијата во ситните капилари на кожата. Нежна масажа. Издржлив, спа-квалитетен производ. Подобрува испорака на кислород и хранливи материи и промовира детоксикација на кожата. Малиот леден ладен ролери го олеснува маневрирањето околу контурите на лицето. Користете го за да се намали под подпухналост на очите и да ја ублажите мала иритација на кожата.

Детали

Избор на клиенти