Xxxdxdp k9 паметен часовник IP68 водоотпорен IPS во боја монитор на срцето монитор за фитнес тракер спорт 1,3 инчен целосен екран на допир мажи
Свеж

Xxxdxdp k9 паметен часовник IP68 водоотпорен IPS во боја монитор на срцето монитор за фитнес тракер спорт 1,3 инчен целосен

DEN 0.33

Достапно.

1,3 инчи голем екран на допир во боја Единствен допир. Облека за легура на цинк. IP68 водоотпорен. Повеќе режими на спортови. Користете апликација DA Fit. The main control chip : NRF52832 Memory : 64 K (Flash 512 K) Display : 1.3 inch IPS full-view color screen Product size : 44*44*10.9mm Easy to remove 20 MM two-color strap Support heart rate monitoring / blood pressure Multiple sports modes : walking / running / Возење / искачување / фудбал / бадминтон / кошарка / пливање 8.230m Ah со голем капацитет полимер батерија за батерии библиотека за фонт68 професионален водоотпорен водоотпорен.

Детали

Избор на клиенти