Гери 6 Парчиња Мала Урна за Човечка Пепел 2,28 х 1,38 Инчи Тиква Форма Керамички Кремирање Урни Мини Спомен Урни Избрани Споделување На Бои Погреб Меморијална Урна За В?
Свеж

Гери 6 Парчиња Мала Урна за Човечка Пепел 2,28 х 1,38 Инчи Тиква Форма Керамички Кремирање Урни Мини Спомен Урни Избрани Споделување

DEN 111.84

Достапно.

Пакетот Вклучува : ќе добиете вкупно 6 парчиња мали урни за пепел, тие се отпечатени во 6 бои, како зелена, сина, розова, бела, беж, кафе, убава и богата, многу корисна и применлива за вашите дневни украси. Сигурен Материјал : нашата урна за спомен е изработена од квалитетна керамика, безбедна и цврста, густа и сигурна, мазна и удобна за допир, со светло и извонредно печатење во боја, не е лесно да се избледи или деформира, за да можете да ја користите со доверба. Соодветна Големина : нашите мали урни за кремирање се околу 1,38 х 2,28 инчи/ 3,5 х 5,8 см, овој капацитет е околу 10 мл, соодветен и лесен, соодветен за држење и носење, доволно симпатичен за сместување на вашите најблиски. Роман Дизајн На Форма На Тиква : нашите мали урни за човечка пепел имаат форма на тиква, креативна и романска, стилска и привлечна, полна со допир на елеганција и боја, за да додадете удобно и опуштено чувство во вашата соба. Каде Да Аплицирате : овие мини урни за спомен се достапни за погреби, ковчези, погребни церемонии, исто така може да се применат како убави украси во вашиот дом, канцеларија, дневна соба и спална соба, за да создадат пријатен и мирен допир. Карактеристики : што можете да чувате : со компактна големина и прекрасна форма, можете да ги користите нашите урни за миленичиња за мачките да ја држат и чуваат пепелта, косата, крзното, сувото цвеќе и така натаму, чисти и уредни. Топол и убав подарок за споделување : можете да ги подготвите нашите погребни урни за спомен за вашите пријатели, колеги, роднини и така натаму, популарни и слатки, што ќе ја добие нивната наклонетост. Спецификации : Материјал : Керамичка Боја : зелена, сина, розова, бела, беж, Големина на кафе : Околу 1,38 х 2,28 инчи/ 3,5 х 5,8 См Капацитет : Околу 10 Мл Пакет вклучува : 6 х Спомен кремирање урни Белешки : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани.

Детали

Избор на клиенти