Емеливор маргаритки бели точки молив случај со голем капацитет торбички торбички со моливчиња со патент молив кутија за девојчиња тинејџери деца момчиња возрасни
Свеж

Емеливор маргаритки бели точки молив случај со голем капацитет торбички торбички со моливчиња со патент молив кутија за девојчиња

DEN 0.33

Достапно.

Мазен и цврст патент со висок квалитет, лесен за отворен и затворен, ефикасно спречува да паднат предмети. Совршено за канцеларија, училиште, дома и употреба на патувања.33 Во материјал : најлонски пакет вклучува : 1x случај на молив (само случај, молив што не е вклучен) Погоден : студенти (деца над 3 години), возрасни, уметници, дизајнери употреба : употреба : Училиште, дом, канцеларија, уметност, патна карактеристика : *Голем капацитет : - има до 30-75 тенки моливи и бришачи, ленти, степнувачи, калкулатори и други мали предмети. Шевовите се зашиени со силни, чисти линии што нема да се раскинат лесно. *Премиум материјал : -торбичката со моливи е изработена од најлонска крпа, која е издржлива, отпорна на солза, отпорна на гребење и лесен за чистење. Ги раздвојува и организира вашите различни предмети за да можете да го најдете точно она што го сакате брзо и прецизно. Тоа е совршен подарок за момчиња, девојчиња, тинејџери, возрасни, уметници, писатели, семејство и пријатели за дипломирање, роденденски подарок, враќање на училишни подароци, материјали за патувања, канцелариски материјали, итн. - Правоаголен дизајн до држени моливи долги 8 инчи.

Детали

Избор на клиенти