Lightpro Switch Playstand Држач За Држач За Нинтендо Прекинувач И Прекинувач Лајт, Преклоплив, Прилагодлив
Свеж

Lightpro Switch Playstand Држач За Држач За Нинтендо Прекинувач И Прекинувач Лајт, Преклоплив, Прилагодлив

DEN 191.68

Достапно.

●Playstand За Прекинувач Fd Додаден дизајн На Snorlax на playstand. Направете playstand попривлечен. За оние кои сакаат Снорлакс, ова е многу достоен подарок;. ●Преносливите гумени стапала што не се лизгаат го одржуваат на место. Соодветна вентилација за да се спречи прегревање на прекинувачот;. €Прилагодлив Агол Q Нуди прилагодливи 5 агли за удобно гледање. Поддршка за полнење на штандот;. ●Универзална Компатибилност●Освен За Нинтендо Прекинувач, нашиот playstand работи и со таблет и паметен телефон од 4 – 13 Инчи;. ●Обезбедување квалитет●преземаме целосна одговорност За какви било проблеми поврзани со квалитетот, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе ви понудиме ЦЕЛОСНА НАПЛАТА или НОВА ЗАМЕНА. За Нашиот Прекинувач Playstand Уживајте во играњето На Вашиот Прекинувач под совршен агол со Овој Компактен Play Stand. Со него Можете да го држите Прекинувачот под 5 прилагодливи агли, гумените рачки го прават стабилен на бирото. Подолу резервираната дупка е простор за поврзување на уредот со кабел за полнење додека играте или гледате. Се преклопува за лесна преносливост, лесно можете да ја ставите во вреќата за складирање. Работете со сите 4-10-Инчни паметни телефони и е-читачи, како Што Се Прекинувач, iphone 6/6s/7/7 плус, Галакси. Забелешка : (Прекинувачот и кабелот за полнење не се вклучени).

Детали

Избор на клиенти