Кутии ЗА складирање 3 ПАРЧИЊА Организатор На Плакарот Смола Материјал Гардероба За Перење Облека Организатор Видлива Кутија За Одвојување На Фиоки Што Може Да Се П
Свеж

Кутии ЗА складирање 3 ПАРЧИЊА Организатор На Плакарот Смола Материјал Гардероба За Перење Облека Организатор Видлива Кутија

DEN 2.33

Достапно.

5 во Пакет Вклучувајќи : 3*организатор на Плакарот забелешка : сите производи се рачно измерени, има мали празнини, ве молиме погледнете го вистинскиот производ.23*4 во; 1 прегради : 35*26*10.Quoser 3pcs плакарот организатор quidive кутии За складирање ќе ви овозможи да се организира вашата облека по големина или тип, и тие се компатибилни со било која големина фиоки, нека вашите фиоки изгледаат чисти и уредни. Не само за облека, можете да ја користите и за случајно складирање. Qursatile & заштеда на простор е Лесно достапна за да ја видите, изберете брза вистинската комбинација за вашиот работен ден. Големина[12 прегради : 35*26*10.23*4 во; 1 прегради : 35*26*16.Супер лесен за повторна употреба и чистење!.

Детали

Избор на клиенти