XXXDXDP LATEX Resist Band Tunkle Tuckle 3PCS Постави ленти за обука на колк за обука на колк со додатоци за вежбање на врата
Свеж

XXXDXDP LATEX Resist Band Tunkle Tuckle 3PCS Постави ленти за обука на колк за обука на колк со додатоци за вежбање на врата

DEN 3784.48

Достапно.

Ременот на глуждот е изработен од материјал отпорен на абење, кој не е лесно да се избледи, има силна цврстина, не е лесно да се пробие и има долг животен век. Нашите ленти за глуждот се дизајнирани со два Д-прстени за да ви дадат максимална поддршка и мир на умот. Ременот не се губи кога се крева. Ремените на глуждот се лесни за ставање и прилагодување на посакуваното вклопување. Наменето за мажи и жени. Само ставете ги и прилагодете се на посакуваното вклопување. Ремените на глуждот можат да се користат за опрема за фитнес дома и традиционални додатоци за фитнес, донесувајќи ви поудобни и практични додатоци. Можете да го користите дома, училиште, салата или канцеларија. Ременот на глуждот е изработен од материјал отпорен на абење, кој не е лесно да се избледи, има силна цврстина, не е лесно да и мир на умот. Ременот не се губи кога се крева. Ремените на глуждот се лесни за ставање и прилагодување на посакуваното вклопување. Наменето за мажи и жени. Само ставете ги и прилагодете се на посакуваното вклопување. Ремените за ставете може да се користат за опрема за фитнес дома и традиционални додатоци за фитнес, донесувајќи ви поудобни и практични додатоци. Може да го користите дома, училиште, салата или канцеларија. Спецификации : Веб -страница за обука : Legsmaterial Tube : La Texmaterial Bucke : Polyester Cottonpackage Вклучен : 1* Обука за отпор Ропеиф Имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволителен одговор.

Детали

Избор на клиенти