Организатор на Електроника, Организирајте Организатор На Кабел За Патни Кабли За Електронски Додатоци Трислоен за iPad Mini, Kindle, Хард Дискови, Кабли, Полначи
Свеж

Организатор на Електроника, Организирајте Организатор На Кабел За Патни Кабли За Електронски Додатоци Трислоен за iPad Mini,

DEN 2.67

Достапно.

Одржувајте Се Што Е Организирано : торбата за складирање електроника има 2 слоја најлон внатрешен простор со доволно простор за складирање на вашите кабли, УСБ-диск, мобилен телефон, полнач,хард диск,мини таблет и други додатоци. чувајте ги организирани. Обезбедете Одлична Заштита : Добро обложените полуфлексибилни капаци нудат одлична заштита за вашите електронски додатоци. Водоотпорните најлонски површински електронски кеси спречуваат насилно кинење на водата, обезбедуваат безбедност на вашите електронски предмети. Повеќенаменска : чантата за организатор не само што може да заштити за вашите електронски додатоци,чантата за складирање е погодна и за чување пенкала, апчиња и шминка. Најдобро за домаќинство и туризам,Со рачен ремен Лесен за носење,совршен за патување. € Голем Капацитет : Електроника Складирање Технологија Торба Димензии : L9.64"* W7.08"* H3.9"(24, 5x18x10 CM), организаторот на електроника имаат доволно простор да се одржи на различни предмети како кабли, флеш диск, моќ, слушалки, глувчето, поттикне и други мали додатоци. ● Премиум Материјал : торбата за организатор на патување со кабел е изработена од тешка, издржлива и водоотпорна КАТЈОНСКА 300д ткаенина. Добро обложен полуфлексибилен ентериер, со мрежеста прашина и Отстранлив велкро нудат одлична заштита за вашите гаџети.

Детали

Избор на клиенти