АНГРЕК Глава За Тример ЗА Нос, 10 парчиња Глава За Тример За Коса На Носот Точни Глави За Бричење Универзална Замена На Косата На Носот Глави На Сечилото На Сечилото
Свеж

АНГРЕК Глава За Тример ЗА Нос, 10 парчиња Глава За Тример За Коса На Носот Точни Глави За Бричење Универзална Замена На Косата

DEN 2.33

Достапно.

ПОГОДНО ЗА КОЖАТА : нашата глава за тример за нос цврсто се вклопува на вашата кожа за удобно искуство со бричење и кастрење. Нашата убаво изработена Глава За Тример за Коса за Нос е нежна за вашата кожа и е прифатлива замена за тримерот за коса на носот. УНИВЕРЗАЛНО : Нашата Глава За Тример за Коса за Нос е компатибилна со сите тримери за нос, се препорачува да ја заменувате главата на тримерот на секои 2-3 месеци за најдобри перформанси. Нашите Точни Глави за Бричење ви помагаат да ги замените старите глави за отсекување на носот за ефикасно и удобно искуство со кастрење. ИДЕАЛНА ЗАМЕНА : ви нудиме 10 Глави За Тример за Коса на Носот. Ако на вашиот тример за нос му треба замена на главата, оваа замена на главата за тример за нос ќе биде добар избор за вас. Има доволно количини за да ја покриете вашата долгорочна употреба на тримерот. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : нашата Глава за Тример За Нос е лесна за чистење, по употреба, можете да ја користите четката за чистење за да ја исчистите главата за замена за отстранување на влакна на носот подолго време. Ако сеуште сте загрижени за ненадејната употреба на кастрење на косата на носот, Нашата Глава За Тример За Нос ја решава оваа неволја за вас,. ПРЕНОСЛИВА ГОЛЕМИНА : компактниот дизајн на нашата машинка за коса за нос е совршен за секојдневно складирање и патување, така што можете да го одржувате совршено во секое време. Нашите Универзални Глави За Замена На Косата на Носот Се внимателен подарок за татковците и момчињата.

Детали

Избор на клиенти