Ноќно капаче За Пијалок Покријте Го Скрунчи-Пијалокот За Повеќекратна Употреба Скрунчи За Спречување На Шилести Како Што Се Гледа На Резервоарот За Ајкули
Свеж

Ноќно капаче За Пијалок Покријте Го Скрунчи-Пијалокот За Повеќекратна Употреба Скрунчи За Спречување На Шилести Како Што Се

DEN 1.33

Достапно.

Заштитете се-ова патентирано Скринчи За Ноќни Капачиња е двојно функционално скрунчи што може да се користи за покривање на повеќето чаши и чаши за да се спречи фрлање апчиња и прашоци во пијалок. Како Работи - едноставно носете на зглобот или во вашата коса додека не е потребно. Кога сте подготвени, извлечете го капакот за пијалок од скриениот џеб за скринчи, ставете го над пијалокот, поп во сламка и Уживајте!. Одговара На Повеќето Чаши И Чаши - овој капак за пијалоци е направен од најлон/спандекс што му овозможува да се истегне за да одговара на повеќето чаши и чаши. Овој капак за пијалок, исто така, ги чува бубачките, остатоците и другите честички надвор од вашиот пијалок. Еднократно и Лесно Се Чисти - овој скринчи за покривање на пијалоци За ноќни Капаци е еднократно и може да се пере во машина. Фрлете ја машината за перење по употреба и легнете рамно на суво на воздух. Одрекување-капакот На чашата За Ноќно Капаче може да го одврати зголемувањето на пијалокот во многу случаи. Но, секогаш купувајте свој пијалок и не оставајте без надзор. Овој производ не ја гарантира вашата безбедност. Заштита За Пиење. Еднократно. Погодно. Обезбедува Мир на Умот. Машина За Перење.

Детали

Избор на клиенти