Memouqueen M02 Подарок за подароци за печатач за печатач, мини печатач за налепници за мобилни телефони, компатибилен со iOS & Android, за забава за печатење, белешки за студии, J
Свеж

Memouqueen M02 Подарок за подароци за печатач за печатач, мини печатач за налепници за мобилни телефони, компатибилен со iOS

DEN 2.67

Достапно.

Достапна сет за подароци - Сетот вклучува три типа хартија за термичко печатење од 53мм (налепница, транспарентна хартија, проucирна хартија). Секоја ролна термичка хартија може да се чува во сува и позадинско осветлување подолго време. И печатењето е јасно, лепливо, нема да падне, БПА бесплатно, исклучително пакувањето е најдобриот избор за подароци. Подобри белешки - печатачот M02 може совршено да ги замени ракописните белешки. Кога размислувате за список што треба да направи, треба само да ја отворите апликацијата, линк до Bluetooth печатење и да добиете убава и уредна листа за работа. Најдете го пенкалото и белешката. Практични функции - Апликацијата има различни шаблони, кои редовно се ажурираат за да ги задоволат вашите потреби. Врската Bluetooth 4.0 е постабилна. Батеријата 1000m Ah ви овозможува да печатите каде и да одите. Топлинското печатење без мастило е поудобно и заштеда на пари. Мултифункционално печатење - црно -бело печатење технологија на М02, црно -бело печатење може да се користи за дневник, патни записи, работни планови, слики и декоративни графики; Тој е многу погоден за работа, студија и печатење дома. Специјален подарок - Ова е еден од највредните подароци во годината. Printебниот печатач има прекрасен изглед, практични функции и исклучително пакување. Тој е многу погоден за тоа да им го дадете на вашите пријатели, семејство, loversубовници и деца на разни фестивали. Никогаш нема да ви пречи со избирање подарок.

Детали

Избор на клиенти