Монт-тоа! Монтажа за тројно монитор со USB и аудио порти, прилагодливи раце за висина за екрани од 24-32 инчи и под тастатурата за тастатура и платформата за глувче со по
Свеж

Монт-тоа! Монтажа за тројно монитор со USB и аудио порти, прилагодливи раце за висина за екрани од 24-32 инчи и под тастатурата

DEN 2959.84

Достапно.

Оваа тастатура и послужавник на глувчето е опремено со подлога за одмор на зглобот на гел за да се намали болката во зглобот додека пишувате и го користите глувчето, како и да се обезбеди точен агол на пишување.

Детали

Избор на клиенти