Голден Стејт уметност, пакет од 50, 5х7 папки за фотографии од хартија, картонски рамки за слики, картичка за покана, одлична за портрети, специјални настани: дипломир?
Свеж

Голден Стејт уметност, пакет од 50, 5х7 папки за фотографии од хартија, картонски рамки за слики, картичка за покана, одлична

DEN 0.33

Достапно.

Има вертикален портрет 5x7 слика. Големина на отворање на фотографии : 4-1/2 "x 6-1/2". Севкупни димензии : 7 "x9" кога е склопено. 50 папки по пакет. Конструкција на странично оптоварување. Голден Стејт Арт е водечки снабдувач на табли со МАТ и рамки за слики со широк спектар за да изберете. Квалитетни производи на одлични услуги е причината зошто сите од уметници до сопствени рамки до фотографи имаа доверба во своите уметнички дела со нашите производи повеќе од една деценија. Персонализирајте ги вашите уметнички дела и украсете го вашиот дом!.

Детали

Избор на клиенти