Оригинали на Адидас Унисекс-Јута Трефоил ТЕЕ
Свеж

Оригинали на Адидас Унисекс-Јута Трефоил ТЕЕ

DEN 641.60

Достапно.

100% памук. Увезени. Нема затворање. Машинско миење. Редовното вклопување не е тесно и не е лабаво, совршено вклопување помеѓу. Ребрест екипаж. Кратки ракави. Логото Trefoil дебитираше на светската сцена во 1972 година. Оттогаш се залагаше за спортски стил. Оваа маица на јуниори го слави своето наследство со преголемо печатење на логото на Trefoil. Направено е од дрес на сите суровини за ултра-меко чувство.

Детали

Избор на клиенти