Beilay 4PCS CF8/KR19 челична камера тежина на следбеник на типот на типот на типот на типот
Свеж

Beilay 4PCS CF8/KR19 челична камера тежина на следбеник на типот на типот на типот на типот

DEN 1.33

Достапно.

Направено од челик со лежиште со висок степен, потрајни и подолг работен век, тип на машка нишка, со цилиндричен ролер, имаат поголем капацитет на оптоварување. Карактеристики : Издржлив, добар квалитет, CF/KR серија, тип на машка нишка, со цилиндричен валјак, имаат поголем капацитет на оптоварување. Тие се составени од надворешните кафези на прстенот, притиснати во аксијалното водство на телата за тркалање и чекорите за задржување на рабовите, кои формираат високо ефикасно запечатување на празнините. Особено е погоден за приликите кога радијалниот простор е ограничен. Пакетот вклучува : 4 x ролери за игла, модел : CF3/KR10, CF4/KR11, CF5/KR12, CF6/KR16, CF8/KR19, CF10/KR22, CF12/KR30, CF16/KR35. Белешка : Бојата на предметот може да варира малку како резултат на фотографијата и вашите сопствени компјутерски производи : Тип на машка нишка, со цилиндричен валјак, имаат поголем капацитет челик, потрајни и подолг работен век.Материјал : Лежиште челик Боја : Сребрена и црна боја Дијаметар : 22мм/0,87 "Дебелина на ролери : 12мм/0,47" Тема за завртки : M10 x 1.25 Hex Надвор од орев Надворешен дијаметар : 17мм/0,67 "Шанк Дијаметар : 10мм. /0.39"SIZE : 36.3mm x 22mm/1,43 "x 0,87" (L x Dia) Пакет вклучуваат : 4 x CAM LOBER LEALER.

Детали

Избор на клиенти