Менс зимска обична улица ткаени јакна јакна панталони џунгла на отворено две парчиња домашни костуми за мажи
Свеж

Менс зимска обична улица ткаени јакна јакна панталони џунгла на отворено две парчиња домашни костуми за мажи

DEN 434.24

Достапно.

100% ткаена ткаенина. Увезени. Затворање на патент. Материјал за миење. 【Карактеристики】 Машка јакна со ребреста јака, манжетни и полите; Затворање на патент за супериорна удобност за време на вежбање. Совршено за мускулни момци, ја истакнува нивната фигура. 【Големина】 Ве молиме, погледнете ја табелата со големина на сликата пред да поставите нарачка. 【Опис】 Удобно, тенок вклопување, секојдневно, удобно за носење, двојно дно на дното на иглата, потрајно, задолжително. Менс зимска обична улица ткаени јакна јакна панталони џунгла на отворено две парчиња домашни костуми за мажи : есен и зимски секс : Машка пригода : Секојдневен и забавен стил : моден случајн материјал : ткаена шема Тип : печатење вклопување : одговара : 1 е јакна + 1 е Панталони Боја : Бела големина : Средните промоции можат да варираат во зависност од бојата/големината.

Детали

Избор на клиенти