ПЛАНИНСКИ МАЖИ Дупчалка Со Бит Конец Допрете 7 парчиња Допрете Вежба Со Автоматско Централно Удирање Шестоаголник ХСС 6542 м3-М10 Метрички Конец За Завртки Допрете Ра?
Свеж

ПЛАНИНСКИ МАЖИ Дупчалка Со Бит Конец Допрете 7 парчиња Допрете Вежба Со Автоматско Централно Удирање Шестоаголник ХСС 6542 м3-М10

DEN 2.67

Достапно.

Дупчењето и прислушувањето се интегрирани, обработка во еден чекор, што во голема мера заштедува чекори за обработка и временски трошоци и ја подобрува ефикасноста на работата. Материјал : челик со Голема брзина 6542. 1/4 хексадецимален Шанк хсс метрички десен конец допрете и конус вежба. Дупка прислушување закосување во еден, лесен за ракување, рачна вежба, клупа вежба, хексадецимален чак прислушување машина на располагање. Обработка : дрво, пластика, стипса-инуми, калај легура, легура на магнезиум, дебелина на работното парче помала од 5 мм. дупчењето и прислушувањето се интегрирани, обработка во еден чекор, што во голема мера заштедува чекори за обработка и временски трошоци и ја подобрува ефикасноста на работата. Материјал : челик со Голема брзина 6542. 1/4 хексадецимален Шанк хсс метрички десен конец допрете и конус вежба. Дупка прислушување закосување во еден, лесен за ракување, рачна вежба, клупа вежба, хексадецимален чак прислушување машина на располагање. Обработка : дрво, пластика, стипса-инуми, калај легура, легура на магнезиум, дебелина на работното парче помала од 5 мм.Забелешка : поради разликите помеѓу различните монитори, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на предметот.Допрете со навој 7 парчиња Допрете Вежба со Автоматски Централен Удар Шестоаголник ХСС 6542 М3-М10 Метрички Навој Со Навој Допрете Рачни Алатки Карактеристики : 1/4 хексадецимално Стебло хсс метричка десна рака допрете и конусна вежба.Дупка прислушување закосување во еден, лесен за ракување, рачна вежба, клупа вежба, хексадецимален чак прислушување машина на располагање.Обработка : дрво, пластика, стипса-инуми, калај легура, легура на магнезиум, дебелина на работното парче помала од 5 мм.Спецификации : Тип : Нишка Тап Материјал : челик со Голема брзина 6542 обложување : Сино Обложено/Калај Обложеншанк : 1/4"(6,35 мм)Големина : М3х0, 5 М4х0, 7 М5х0, 8 М6х1, 0 М8х1, 25 М10х1.5 м12х1, 75набележано поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.Пакет Вклучувајќи : 6 парчиња Конец Допрете+1 парче Центар Удар.

Детали

Избор на клиенти