29 парчиња силиконски четки за усни со анти -изгубена обвивка и торба Ева, козметичка шпатула шпатула за лице Апликаторска четка за четка за убавина за убавина четки
Свеж

29 парчиња силиконски четки за усни со анти -изгубена обвивка и торба Ева, козметичка шпатула шпатула за лице Апликаторска четка

DEN 183.84

Достапно.

Разновиден сет за четки за шминка - Пакетот вклучува 9 четки за усни на парчиња од 3 различни стилови, кои исто така можат да се користат како четки за веѓи или очила за очи, 1 преносна четка за усни со капа, 2 преносни четки за маска и 1 алатка за стражар на маскара. Исто така, доаѓа со 11 анти-изгубени капаци со чаши за вшмукување и 5 вреќи EVA. Компактен и преносен - нашите четки за шминка се удобни четки за рачни мини желе за нанесување на уста, лице, око и други производи за нега на кожата или шминка. Овие комплети лесно се вклопуваат во мала козметичка кеса или чанта, така што не мора да се грижите за тоа да бидете преголеми за да пренесете дали патувате или одморите кратко време. Глава на силиконска четка - Главата на четката е изработена од мек силикон, кој е безбеден и нетоксичен, мек и не е лесен за кршење и може да се користи повторно. Лесно за чистење и брзо сушење. Различни форми на глави ги задоволуваат вашите различни потреби. Анти-изгубена обвивка-Кога сте дома, цицајте го овој анти-изгубен капак на капакот на вашиот производ за нега на кожата, четката нема лесно да се изгуби, што ќе биде погодно за складирање и употреба. Ева торба - Кога излегувате или патувате, ставете ја четката во торбата Ева, што е чиста и хигиенска и лесно може да се најде кога ви треба. Овој производ е апликатор за кармин кој ви помага да ја мачкате, па дури и да ја извадите бојата на усните, а исто така е погоден и за други апликации за шминка или нега на кожата. 3 x 1,77in/4,5 см четка. 3 x 1,97in/5cm четка. 3 x 2,36in/6cm четка. 1 x 2,63in/6,7 см четка со капа. Четка за маска од 1 x 2,75in/7cm. Четка за маска од 1 x 3.26in/8,3 см. 1 x 2,71in/6,9 см маскара алатка за заштитник за штит за трепки. 9 x Samll Anti-Lost Cover. 2 x Голема против изгубена покривка. 5 x мала торба Ева.

Детали

Избор на клиенти