INOV-8 машки Roclite Pro G 400 GTX V2 чевли за пешачење
Свеж

INOV-8 машки Roclite Pro G 400 GTX V2 чевли за пешачење

DEN 2.33

Достапно.

Лесен, флексибилен. Се одликува со револуционерна гума подобрена со графен, испорачувајќи ја најтешката зафат во светот над сите терени. Лесна, флексибилна и дизајнирана за сериозни авантури на отворено, багажникот има револуционерна гума подобрена со графин, испорачувајќи ја најтешката зафат на светот на сите терени.

Детали

Избор на клиенти