Кујнски решетка за кујнски решетки за складирање бања за спална соба за складирање подвижна количка за складирање на количка
Свеж

Кујнски решетка за кујнски решетки за складирање бања за спална соба за складирање подвижна количка за складирање на количка

DEN 243.20

Достапно.

Различни сцени покажуваат стилови на сите натпревари, секогаш има погодно за вас. Исклучителен изглед, силен капацитет на лежиште. Има мултифункционален сервисен автомобил кој може да постави садови, пијалоци, десерти и други прибор за јадење. Тркалата можат да се ротираат флексибилно, туркањето и влечењето е погодно и без напор, заштитувајќи го подот, се движат слободно и можат лесно да се туркаат и влечат. Погодно е за барови, ресторани, хотели, продавници за торта, семејства, итн. Различни сцени покажуваат стилови на сите натпревари, секогаш има погодно за вас. Исклучителен изглед, силен капацитет на лежиште. Има мултифункционален сервисен автомобил кој може да постави садови, пијалоци, десерти и други прибор за јадење. Тркалата можат да се ротираат флексибилно, туркањето и влечењето е погодно и без напор, заштитувајќи го подот, се движат слободно и можат лесно да се туркаат и влечат. Погоден е за барови, ресторани, хотели, продавници за торта, семејства, итн. Различни сцени покажуваат стилови на сите натпревари, секогаш има погоден за вас. ЕксКрентен изглед, силен капацитет на лежиште. садови, пијалоци, десерти и други прибор за јадење. Тркалата можат да се ротираат флексибилно, туркањето и влечењето е погодно и без напор, заштитувајќи го подот, се движат слободно и можат лесно да се туркаат и влечат. Семејства, итн. Материјал : Метал Функција : Подвижна мерач на мерачи : Рамки структурирање : Отстранлив пакет СОДРИНА : 1x Тролејнотика : 1. Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да понудите.2. Бојата може да има различна како дисплеј за разлика, ве молиме разберете. Проактично складирање, полиците во кујната се совршени за вашата кујна, спална соба, канцеларија и дневна соба.

Детали

Избор на клиенти