Гранд парфими празни 6 мл чиста миленичиња космо/шишиња со пластични шишиња со облик на куршум, за гел, сапун за рака за шампон, балсам. Храна од 240 мл суета кујнски ко
Свеж

Гранд парфими празни 6 мл чиста миленичиња космо/шишиња со пластични шишиња со облик на куршум, за гел, сапун за рака за шампон,

DEN 159.84

Достапно.

Гранд парфими празни пластични лосионски капаци за капаци за дискови, шишиња, 2 мл 60 мл рачен сапун, чистач за чистење базиран на алкохол, корисно патување со чанти. Капа на диск во боја на плута. Шишиња со капаци на пластично капаче за полнење, корисна големина за дома, суета биро. Насекаде во вашиот дом. Прекрасна капа на плута. Исцедете го она што ви треба, каде и да сте за лосион, гел, сапун. Лесен за употреба и затворете. Снимки за затворање на капачињата за затворање. Освежете со вашиот омилен мирис, гел или дури и лосион за сончање. Користете за подебели креми, кујнски производи, базирани на алкохол, гелови за леска од вештерки, сапуни, шампон Направете производ базиран на DIY со есенцијални масла. Елегантен, резолутен изглед со контроли на капачињата на плута, секој пат кога ќе го користите капачето за дистрибуција. Шишињата се еднократно и може да се полнат. Гранд парфими празни пластични лосионски капаци за капаци за дискови, шишиња, 2 мл 60 мл рачен сапун, чистач за чистење базиран на алкохол, корисно патување со чанти. Капа на диск во боја на плута. Шишиња со капаци на пластично капаче за полнење, корисна големина за дома, суета биро. Насекаде во вашиот дом. Прекрасна капа на плута. Исцедете го она што ви треба, каде и да сте за лосион, гел, сапун. Лесен за употреба и затворете. Снимки за затворање на капачињата за затворање. Освежете со вашиот омилен мирис, гел или дури и лосион за сончање. Користете за подебели креми, кујнски производи, базирани на алкохол, гелови за леска од вештерки, сапуни, шампон Направете производ базиран на DIY со есенцијални масла. Елегантен, резолутен изглед со контроли на капачињата на плута, секој пат кога ќе го користите капачето за дистрибуција. Шишињата се еднократно и може да се полнат. Празни шишиња за испумпување и распрснување на гел, сапун како што ви треба. При рака со големина од 2 мл, пластично шише за полнење. Одлично за чанта, биро, џеб. Користете каде било. Големи шишиња со големи парфими. Алкохол или подебел шампон, течности засновани на сапун со големина од 2 мл 60 мл.

Детали

Избор на клиенти