Контролен панел на таблата на таблата со табла за табла со влакна, компатибилен со Audi A4 A5 B8 8K 2008-
Свеж

Контролен панел на таблата на таблата со табла за табла со влакна, компатибилен со Audi A4 A5 B8 8K 2008-

DEN 159.84

Достапно.

Компатибилен со Audi A4 A5 B8 8 K 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2016. Дизајн : Тој е трајно и не згаснува со времето. Постои напреден УВ заштитен слој на површината. Повеќе не станува гребење и боја, што стана заштитник за автомобил. Материјал : Направено од 100% реално кабино влакна, целокупната трајна конструкција може да издржи топлина генерирана од изложеност на сонце. Модерна и уникатна форма, исто така е одлична декорација да го облечете вашиот автомобил, додава шармантен изглед. Вода отпорен, долготраен. Нема да им наштети на насликаните површини. Нема да остави остаток на лепило зад површината на автомобилот кога ќе се отстрани. Гаранција : Ако имате какво било прашање, ве молиме контактирајте не во секое време и ние ќе ви одговориме што е можно поскоро!. Ве молиме, прочитајте ја табелата за опис и компатибилност пред купувањето, нашиот принцип е прв клиент, доколку има загриженост, ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време. Искрено ќе ви бидеме на располагање. Ве молиме, потврдете ја предметот ако тие одговараат на вашиот автомобил пред да го купите. Трим. Трим. Опис : Материјал : кабино влакно Бојата може да постои мала разлика поради различен приказ на екранот. Ако не сте 100% задоволни од нашите производи, едноставно вратете го за целосна наплата за 30 дена, без прашања поставени пари за враќање на парите. Ако вашиот модел не е погоре, ве молиме контактирајте ме за да потврдите дали е погоден за вашиот автомобил, за да избегнете непријатности предизвикани од погрешно набавка. Секое прашање по примените производи, Plesae контактирајте со нас. Професионалната инсталација е препорачливо. Секоја штета за време на инсталацијата е без гаранција. Секоја штета за време на инсталацијата е без гаранција.

Детали

Избор на клиенти