Luxshiny 5pcs тркалезна кутија за складирање декоративни корпи за складирање ткаени корпи за складирање корпа за складирање со капаци за чај со капакот, удобна корпа за ?
Свеж

Luxshiny 5pcs тркалезна кутија за складирање декоративни корпи за складирање ткаени корпи за складирање корпа за складирање

DEN 280.00

Достапно.

Ратан, керамика. Ткаена корпа- чиста текстура, издржлив материјал. Не е лесно да се деформира, може да биде услуга за вас, за да донесете голема погодност. Декоративен држач за бонбони на маса- Уникатна форма : Дизајн на ткаење на ратан, повеќе свеж и привлечен, чувство за природа во куќата. Организатор на леб- корпа за плетен организатор; Ткаени корпи држат овошје, бонбони, закуски и други предмети од кујната и домаќинството. Може да се постави не само во затворен простор, туку и во најразлични продавници за украсување. Кошница за овошје од таблети- уникатен стил на тркалезно ниво лесно одговара на вашиот ентериер, донесувајќи природна убавина на секој внатрешен простор. Држач за чај-? Кошница за влез; Ткаена тркалезна форма корпа овошје зеленчук, кој служи корпа за чај од лисја од чај од лисја, жив и интересен, симпатичен дизајн, е исто така добра декорација, погодна за поставување на масата. Пакетот вклучува 5 x карактеристики на корпа - широк спектар на употреба : ткаени корпи држат овошје, бонбони, закуски и други корпи за складирање на кујни и предмети за домаќинства. -Материјал : Ратан, држач за керамички чај -големина : 10.50x10.50x6.50cm/4.13x4.13x2 корпа за закуска. -Појава : А разновиден сад за клуч за ратан во боја - доволно голем за да се одржи храна, како што се овошје, леб, бонбони и други закуски, за да ја направите вашата работна маса повеќе уредна корпа за бонбони. - Процес на ткаење, исклучителна изработка, издржлива, може да складира најразлични предмети, за да ви обезбеди доволно капацитет за чување предмети кујнска корпа за јајца. - Исклучителните детали создаваат многу едноставен и дарежлив изглед, декоративен и шик што може да биде како украси мали ткаени корпи. - Уникатниот стил на тркалезно ниво лесно одговара и практична и безбедна за употреба. Мум-функција за леб Креативна корпа за складирање на ратан во форма.

Детали

Избор на клиенти