Qmqjia 100ml Патувачка шминка празни пластични шишиња флип капа за течен лосион крем стакло пумпа за шише
Свеж

Qmqjia 100ml Патувачка шминка празни пластични шишиња флип капа за течен лосион крем стакло пумпа за шише

DEN 3.33

Достапно.

☛ 1. Капацит : 100мл. ☛ 5.Панаж Вклучува : 1 x шишиња за патувања (други додатоци демо на сликата не е вклучена.). ☛ 2. големина : 3.5x11.5cm/1.37x4.52 '' (приближно). ☛ 3.Eugh што треба да се носи наоколу во вашата чанта, заштедете простор . ☛ 4.bottles погодни за сите тоалети, шампон, лосион за сончање, отстранувач на лакови за нокти и гелови за туширање итн. ☛ 5.Панаж Вклучува : 1 x шишиња за патувања (други додатоци демо на сликата не е вклучена.). ☛ 2. големина : 3.5x11.5cm/1.37x4.52 '' (приближно). ☛ 3. ОБЕЗБЕДУВАЕ ДА СЕ ДА ГО ОДГОВОРИТЕ ВО ВАШАТА КАНДА, заштедете простор . ☛ 4.Боти погодни за сите тоалети, шампон, лосион за сончање, отстранувач на лакови за нокти и гелови за туширање итн. Крем стаклена пумпа шише100ml патна шминка Празни пластични шишиња флип капа за течен лосион крем за пренесување : сосема нови и високо квалитетни степени што треба да се носат во вашата чанта, заштедете простор.Capacity : 100mlmaterial : Plasticsize : 3.5x11.5cm/1.37x4.52 '' (приближно) Боја : јаснокатноста : 1 pcnote : транзиција : 1 CM = 10mm = 0.39inchno Пакет за малопродажба. Овозможете ја грешката од 1-3mm, поради рачно мерење. PLS осигурете се дека не ви пречи пред да понудите. Да се ​​направи разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам! Пакетот вклучува : 1 x шишиња за патувања (други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Детали

Избор на клиенти