Исценета 1 парчиња бања четка за бања Тела масажа четка за четка за туширање, четки за сув бања, силиконски бања чистач силиконски бања четка тело сунѓери задни четк
Свеж

Исценета 1 парчиња бања четка за бања Тела масажа четка за четка за туширање, четки за сув бања, силиконски бања чистач силиконски

DEN 2.33

Достапно.

Назад ексфолијаторски чистач : ви овозможува да го масирате и чистите грбот и другите области со тешко достапност на телото со леснотија. Четка за тело : Четката за бања е за туш или капење. Исто така добро за суво четкање на кожата, ексфолијација, стружење на грбот и масирање на целулит. Scrunchie од бања : Трајни и влакната, удобно и не ја повредуваат кожата, можат да ги отстранат порите, ѓубрето, роговиден дамки. Четка за ексфолијатор на телото : Вклучете : 1 парчиња четки за туширање, големина околу : 36 см*6. 5 см*2. 4 см. Четка за чистење на бања : Обликот на рачката лесно може да ги исчисти деловите што обично се тешки за чистење. Назад ексфолијаторски чистач : ви овозможува да го масирате и чистите грбот и другите области со тешко достапност на телото со леснотија. Четка за тело : Четката за бања е за туш или капење. Исто така добро за суво четкање на кожата, ексфолијација, стружење на грбот и масирање на целулит. Scrunchie од бања : Трајни и влакната, удобно и не ја повредуваат кожата, можат да ги отстранат порите, ѓубрето, роговиден дамки. Четка за ексфолијатор на телото : Вклучете : 1 парчиња четки за туширање, големина околу : 36 см*6. 5 см*2. 4 см. Четка за чистење на бања : Обликот на рачката лесно може да ги исчисти деловите што обично се тешки за чистење. Список на пакети 1 x Карактеристики на четката за туширање -Материјал : ABS + четка за каросерија за рачка за миленичиња. - Добра изработка, густ материјал, рачка, удобен и практичен туш за четка за грб. - Материјалот е материјал, заштита на животната средина, издржлив и удобен сунѓер за миење на телото. - На крајот на рачката има висечко јаже, лесно може да се чува четка за телото на рачката. - Креативна четка за бања и четка за масажа, универзална во сите сезони, неопходни за четките за суво бања во домаќинството. - Трајни и влакната, удобно и не ја повредуваат кожата, можат да ги отстранат порите, ѓубрето, роговиден дамки за грб. луѓето користат.

Детали

Избор на клиенти