Huanxa Child Pullover Outfit Ghostbusters Hoodies and Jogger Pants костум за тренерки за момчиња девојчиња 2 парчиња џемпери сет
Свеж

Huanxa Child Pullover Outfit Ghostbusters Hoodies and Jogger Pants костум за тренерки за момчиња девојчиња 2 парчиња џемпери

DEN 2.00

Достапно.

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. Памук. Затворање на влечење. Само миење на рацете. Материјал : 65% памук+35% полиестер, лесен, меко чувство, пријателски за кожата и дише. Долг ракав, пуловер, манжетни, еластични пантолони од половината, модерни и симпатични. Мода детски худи. Може да му го дадете како најдобар подарок на вашите деца, роднини и пријатели. Ова ќе биде многу добар подарок. Изберете соодветна големина според табелата со големина на нашата слика. Се препорачува да изберете една големина поголема. Деца облека од две парчиња е погодна за секојдневно секојдневно носење во четири сезони, совршени за многу прилики, како што се училиште, дом, на отворено, паркови, шопинг, спорт, патување. Памук. Затворање на влечење. Само миење на рацете. Материјал : 65% памук+35% полиестер, лесен, меко чувство, пријателски за кожата и дише. Долг ракав, пуловер, манжетни, еластични пантолони од половината, модерни и симпатични. Мода детски худи. Може да му го дадете како најдобар подарок на вашите деца, роднини и пријатели. Ова ќе биде многу добар подарок. Изберете соодветна големина според табелата со големина на нашата слика. Се препорачува да изберете една големина поголема. Деца облека од две парчиња е погодна за секојдневно секојдневно носење во четири сезони, совршени за многу прилики, како што се училиште, дом, на отворено, паркови, шопинг, спорт, патување. Huanxa Child Pullover Outfit Ghostbusters Hoodies and Jogger Pants Suit for Tranchuit за момчиња девојчиња 2 парчиња џемпери Сет Боја : Виолетова големина : 8-10 години промоциите можат да варираат во зависност од бојата/големината.

Детали

Избор на клиенти