Amzfuly тешки куки, кука во облик на не'рѓосувачки челик за виси садови и прибор за прибор, прибор, облека, торби, чаши, крпи, растенија-3,7 инчи, 8 пакувања
Свеж

Amzfuly тешки куки, кука во облик на не'рѓосувачки челик за виси садови и прибор за прибор, прибор, облека, торби, чаши, крпи,

DEN 70.24

Достапно.

Висококвалитетен материјал : Цврстата кука е изработена од не'рѓосувачки челик. Може да имате добра количина тежина до 65 IB, а последните многу години. Безбедно за употреба : со силиконска гумена капа на двата краја ги натера да не гребете ништо. Лесен за употреба и носење : Нема потреба да вежбате дупки или да инсталирате алатки за да ги користите куките, само да ги поправите куките на полиците, оградите и шините на wallsидовите, совршени за вашите мали кујнски прибор, одржување на вашата гардероба во ред, совршено За градината, висат растенија, храна за птици и декорација на градина. Дива примена : Лесно организирајте ги лажиците за прибор за куќишта, тави, садови, чаши за кафе, прибор, торби, крпи, растенија, алатки за градинарство. Користете ги во бањата за да висат мијалници, лофузи, четки за тело, тоалети, крпи и облеки. Пакет вклучува : должина 3,7 инчи 8 куки за пакување. Куките што висат со повеќе намени се исто така погодни за бањи, гаражи, простории за складирање, и канцеларии или корпи за растителни корпи, алатки за градинарство, крпи и облека. Постојат заштитно покритие на двата краја на куките ,, доволно силни и безбедни не грижете се да ги повредите рацете. Закачете го таму каде што сакате! Дизајнирано да се справи со потешки товари, цврсти и да трае долго време. Должина : 3,7 инчи. Дебелина : 0,31 инчи. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Пакетот вклучува : куки од 8 x s. Лежиште на оптоварување со максимун : 65lb. Дизајн : Цврсти куки со силиконски заштитен капак. Овие куки на тешки работи се едноставно и брилијантно решение за складирање за да висат нешто во вашата кујна, плакарот, работилницата или гаражата каде просторот е ограничен, лесен за употреба, нема потреба да дупчите дупки или да инсталирате алатки за да ги користите куките, само поправете Куките на полиците, оградите и шините на wallsидовите.

Детали

Избор на клиенти