Olsscmlo 20pcs 304 не'рѓосувачки челик прирабница орев M8 Srarated Flange Hex Lock Nut, црн оксид
Свеж

Olsscmlo 20pcs 304 не'рѓосувачки челик прирабница орев M8 Srarated Flange Hex Lock Nut, црн оксид

DEN 2.67

Достапно.

Тип на орев : Засилен орев за заклучување на прирабница; Систем за мерење : Метрика. Дијаметар на низата : М8; Терен : 1,25; Дијаметар на прирабница (а) : 17,5 мм / 0,69 ". Рамна ширина (б) : 13 мм / 0,51"; висина на орев (м) : 8 мм / 0,31 ". Материјал : Направен од високо квалитетен не'рѓосувачки челик 18-8 (304) со црна оксидирана завршница со високо ниво на хемикалии и отпорност на корозија. Примена : Само-заклучување на заклучувањето на прицврстувачите во материјалот што се прицврстува за да помогне во спречувањето на олабавување. Olsscmlo е постар производител кој се фокусира на производството и продажбата на сврзувачки елементи повеќе од десет години, повеќе од десет години, повеќе од десет години, повеќе од десет години, повеќе од десет години, повеќе од десет години, повеќе од десет години, повеќе од десет години, повеќе од десет години, повеќе од десет години, повеќе од десет години, Компанијата усвојува опрема за производство со висока прецизност, произведува производи со висока јачина, високо-квалитетни, економични прицврстувачи, е квалитетна доверлива компанија! Отпорност на 'рѓа, издржлива. Само-заклучувањето на заклучувањето се наметнува во прицврстениот материјал за да се спречи олабавување.

Детали

Избор на клиенти