Аквариум риба резервоар алги стругалка двострана четка за сунѓер и средство за чистење со висока густина со чистач на резервоарот за риби со долга рачка
Свеж

Аквариум риба резервоар алги стругалка двострана четка за сунѓер и средство за чистење со висока густина со чистач на резервоарот

DEN 145.44

Достапно.

Материјал за четка : сунѓер, не'рѓосувачки челик. Вкупна должина : 47 см (18,5in). Големина на сунѓер : 8x5cm (3.15x1.97in). Резервоарот за риби треба да се чисти редовно и да му понуди на водниот организам лесно и здрав. Дизајн на двојно лице, сунѓер и четка со висока густина; Специјално дизајниран за резервоар за риби, ќе биде многу ефикасен за чистење ;. Погодно е да работите со дизајн на рачка долга рачка од 47 см; Висок интензитет и издржлив.екселен алатка за чистење за резервоарот за риби. Package includes : 1 Piece Cleaning Brush Type : Fish Tank Cleaning Tool Size : 8x5cm (3.15x1.97in) Color : Brush green Total Length : 47cm(18.5in) Sponge Brush Material : Sponge, Stainless Steel Features : Specially designed for fish tank, ќе биде многу ефикасен за чистење; Резервоарот за риби треба да се чисти редовно и да му понуди на водниот организам лесно и здрав дизајн на двојно лице, сунѓер и четка со висока густина; Погодно е да работите со дизајн на рачка долга рачка од 47 см; Висок интензитет и издржлив.екселен алатка за чистење за резервоарот за риби. Белешка : Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку. Ве молиме, дозволете 1-3см мерење на отстапување заради рачно мерење.

Детали

Избор на клиенти