Tek Styz Prepium Stylus компатибилен со вашиот ZTE Blade S6 со прилагодено капацитивен допир 3 пакет!
Свеж

Tek Styz Prepium Stylus компатибилен со вашиот ZTE Blade S6 со прилагодено капацитивен допир 3 пакет!

DEN 1361.60

Достапно.

Професионално дизајниран компатибилен со вашиот ZTE Blade S6 ја зголемува издржливоста и точноста на врвовите!. Обезбедува мазно пенкало како искуство за пишување компатибилно со таблетот или телефонот на екранот на допир. Совршено за цртање апликации и брзо навигација преку вашиот екран на допир со леснотија. Вклучува количина 3 стилули пенкала со должина од 4 "во избраната боја. Компатибилен со сите уреди на екранот на допир. *Купете сега - најновата верзија сега е достапна! *. Гребете го екранот повеќе. Specifications : ● Нема повеќе големи прсти затоа што овој игла има подобра точка на допир од врвот на компатибилен со прстот, давајќи подобра точност, малку допир се фокусира како клучеви на конзолата. ● Споделете ги компатибилни со вашиот Пријатели - Добијте игла со непобедлива цена наместо молив со висока цена или молив на Samsung. Можете да го споделите овој игла со компатибилен со вашите пријатели или семејство. ● Лесно носење и многу лесен и компактен. Дизајнот на клип е одличен за клипинг во компатибилен со вашиот Вашиот џеб, i Pad, дневник, итн. ● Универзален шарен и светло капацитивен стилус - работи на целиот уред со капацитивен екран на допир ✅ ✅enhancements : ● Не само компатибилен со i Pad, i Phone, Android паметен телефон, систем за навигација со автомобили, итн., Но исто така и одговара За сите уреди опремени со капацитивен екран на допир. ● Дополнителни артикли што работат со ова се скоро сите i Phone, повеќето i Pads, таблети, уреди, површински таблети, мали лаптопи, Chromebook, сè додека се екран на допир. ● Лесно носат тенок тело, лесен со дизајн на клип, така што е многу лесно носете насекаде. Клипс десно компатибилно со вашиот случај за носење, книга или џеб ● Пенчињата за стилот со клип - лесно носат каде и да сакате. Неговите специфични потреби за полнење за подобрена компатибилност ● Трајлив материјал - Карактеристики на пенкалата со меки совети и телото е направено од висококвалитетен алуминиум.

Детали

Избор на клиенти