Xjjzs 6pcs кинески модел на прстенен салфетка помеѓу ракчиња од салфетка прстен х-облик на ткаени салфетки прстен
Свеж

Xjjzs 6pcs кинески модел на прстенен салфетка помеѓу ракчиња од салфетка прстен х-облик на ткаени салфетки прстен

DEN 761.60

Достапно.

Што е елегантно без да изгуби атмосфера; Исто така, може да се совпадне со која било боја ;. Декорирањето на табелата со овој прстен за салфетка може да го направи мебелот на вашата маса поактивно. Што е лесно да се држи салфетка и да се задржи салфетката во добра форма, покажувајќи ја уредната и убава декорација на маса. Овие прстени со салфетка од вино се изработени од метал од не'рѓосувачки челик; Процесот на 'рѓосаност обезбедува долго време за употреба. Апликации : Свадби, забави, прослави, дипломирања, банкети, накит и многу повеќе. Што е елегантно без да изгуби атмосфера; Исто така, може да се совпадне со која било боја ;. Декорирањето на табелата со овој прстен за салфетка може да го направи мебелот на вашата маса поактивно. Што е лесно да се држи салфетка и да се задржи салфетката во добра форма, покажувајќи ја уредната и убава декорација на маса. Овие прстени со салфетка од вино се изработени од метал од не'рѓосувачки челик; Процесот на 'рѓосаност обезбедува долго време за употреба. Апликации : Свадби, забави, прослави, дипломирања, банкети, накит и многу повеќе. Опишете : што е елегантно без да изгуби атмосфера; Исто така, може да се совпадне со која било боја; Декорирањето на масата со овој прстен за салфетка може да го направи мебелот на вашата маса повеќе Исклучиво е лесно да се држи салфетката и да се задржи салфетката во добра форма, покажувајќи ја уредната и убава декорација на маса, со кои прстените за салфетка од вино се изработени од метал од не'рѓосувачки челик; Процесот на 'рѓа, обезбедува долго време да користи апликации : свадби, забави, прослави, дипломирања, банкети, накит и повеќе. Спецификација : Тип : РИНГОЛОР ЗА ЗДРАВЈЕ : Злато, сребро, материјал : не'рѓосувачки челик вклучува : 6* салфетки (други демо производи не не Вклучено) Белешка : Снимање на светлина и различни дисплеи може да предизвикаат боја на предметот на сликата малку поразлична од вистинската работа. Грешката дозволена за мерење е +/- 1-3cm.due на различен монитор и светлосен ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку различна од бојата прикажана на сликите. Ви благодарам!.

Детали

Type:
Napkin Ring
Color :
Gold, silver,
Material:
Stainless steel
Package includes:
6* napkin rings (other demo products not included)
Note:
Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. The measurement allowed error is +/- 1-3cm.
Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you! :

Избор на клиенти