Симпатична мачка беспрекорна шема ТВ далечински управувач за далечински управувачи за шминка кутија PU кожа складирање домашна продавница со 5 оддели
Свеж

Симпатична мачка беспрекорна шема ТВ далечински управувач за далечински управувачи за шминка кутија PU кожа складирање домашна

DEN 1374.40

Достапно.

Далечинскиот држач на телевизорот е изработен од PU кожа. Држач за далечински управувач, квалитетна добро направена кожа PU, пет пространи прегради за складирање, едноставен изглед, погоден за најразлични стилови на украсување. Со овој далечински држач, можете добро да ги организирате вашите работи без да гледате дома или канцеларијата. Исто така, организира и други работи како што се вашите клучеви и кабли за податоци за вашиот телефон. Далечински организатор, ние исто така можеме да го решиме проблемот со складирање на алатки, како што се четки, моливи од веѓите, ајлани, маскара, итн. Не само за да го чуваме далечинскиот управувач, туку е и многу едноставен, само треба да го добиете овој случај. Табела за контрола на табелата, совршени подароци, се совпаднавме со најразлични стилови и комбинации на бои за да ги задоволиме потребите за давање подароци за сите возрасти, прилики и празници. Тоа е совршен подарок за пријателите и семејството на домаќинство, родендени, Божиќ, Денот на благодарноста или дневните изненадувања, итн. Големината на кутијата за складирање е 8,3 инчи*4,9 инчи*2,7 инчи. Се препорачува редовно да се брише и да се чисти, да направите не се впиваат или мијат. Нашите кутии за складирање на работната површина се изработени од висококвалитетна кожа од PU. Кожата не е само издржлива, туку и водоотпорна.

Детали

Избор на клиенти