Rovyvon GL3 700 Lumen Lighllight, USB-C полнење, лесен за инсталирање на фенерче монтирана со низок профил за GL Style, 1913 Picatinny
Свеж

Rovyvon GL3 700 Lumen Lighllight, USB-C полнење, лесен за инсталирање на фенерче монтирана со низок профил за GL Style, 1913

DEN 2.67

Достапно.

【Целосно двосмислени контроли】 Прекинувачот на задниот дел на светлината може да се пристапи од двете страни. 【Компактен и лесен】 Овој GL3 тежи околу 3,35 унци и е долг 2,93 инчи. Се напојува со моќна батерија од 650m Ah (компатибилен со батеријата CR123) што ја извршува светлината за 63 мин. Притискањето напред од двете страни на прекинувачот ќе го активира режимот на моментално вклучување, каде светлината ќе се исклучи назад веднаш штом ќе престанете да притискате напред. Едноставно, лизнете ја единицата на универзална железница од предната страна и таа ќе влезе на место на вкрстениот слот на шината. Има алуминиумско тело со црна завршница, што е отпорен на прашина, докажан од шок. Има алуминиумско тело со црна завршница, што е отпорен на прашина, докажан од шок. 【Едноставно за монтирање】 Таа се прицврстува и одвојува брзо без алатки и без да ги ставате рацете пред муцката. Се напојува со моќна батерија од 650m Ah (компатибилен со батеријата CR123) што ја извршува светлината за 63 мин. 【Висок лумен и полнење】 Овој GL3 произведува 700 лумени и има една поставка. 【Едноставно за монтирање】 Таа се прицврстува и одвојува брзо без алатки и без да ги ставате рацете пред муцката. 【Висок лумен и полнење】 Овој GL3 произведува 700 лумени и има една поставка.

Детали

Избор на клиенти