Стрипови пегаз гума вреќа со топла вода 1L со капаци за вбризгување шишиња со топла вода за рачно засадување на ладна заштита од релаксација
Свеж

Стрипови пегаз гума вреќа со топла вода 1L со капаци за вбризгување шишиња со топла вода за рачно засадување на ладна заштита

DEN 1.00

Достапно.

Гума + кратка кадифен. Висококвалитетно гумено шише со топла вода со краток кадифен покривка на руно за удобност. Првиот пат кога ќе го користите, ќе има посебен мирис на гума. Се препорачува да се измие неколку пати. Рачно миење, а не машина што може да се перат. Ова шише со топла вода е лесно за употреба, лесен за носење и има силна термичка изолација. Тој е многу погоден за употреба во зима дома, патувања, деловни патувања, патувања и други прилики. Ова шише со топла вода може да ве задржи топло во ладни зими. Кратката кадифен јакна може да спречи шише со топла вода да се прегрее, што е внимателно и практично. Изгледот е симпатичен и софистициран и може да го покаже вашиот естетски. Гума + кратка кадифен. Висококвалитетно гумено шише со топла вода со краток кадифен покривка на руно за удобност. Првиот пат кога ќе го користите, ќе има посебен мирис на гума. Се препорачува да се измие неколку пати. Рачно миење, а не машина што може да се перат. Ова шише со топла вода е лесно за употреба, лесен за носење и има силна термичка изолација. Тој е многу погоден за употреба во зима дома, патувања, деловни патувања, патувања и други прилики. Ова шише со топла вода може да ве задржи топло во ладни зими. Кратката кадифен јакна може да спречи шише со топла вода да се прегрее, што е внимателно и практично. Изгледот е симпатичен и софистициран и може да го покаже вашиот естетски. Ние сме одговорни за нашите клиенти и нарачки и ние сме посветени да ви обезбедиме 100% задоволство. Ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте не и ние ќе одговориме на вашата порака во рок од 24 часа.

Детали

Избор на клиенти